Strona główna / Transparentność

W 100% transparentny łańcuch dostaw

Zarówno konsumenci jak i organy regulacyjne coraz częściej oczekują pełnych informacji o pochodzeniu i warunkach, w jakich powstają produkty. Nordkrill kontroluje cały łańcuch dostaw - począwszy od miejsca połowu kryla, aż po końcowy produkt. Wierzymy w to, że pełna transparentność odgrywa kluczową rolę w dostarczaniu oleju z kryla i jest tym, co wyróżnia nas na rynku suplementów. 


Pełna identyfikowalność produktu - od połowu, aż po kapsułkę

Kontrolując cały łańcuch dostaw, mamy pełną kontrolę nad jakością naszego oleju z kryla. Specjalnie zbudowane statki do połowu kryla rejestrują dokładną lokalizację każdej złowionej partii. Oznacza to, że kupując nasz produkt masz pewność, że dokładnie wiemy, skąd pochodzi każda kapsułka.

 Sprawdź pochodzenie swojego oleju z kryla!

Kiedy mówimy o tym, że działamy w 100% transparentnie, nie rzucamy słów na wiatr. Możesz prześledzić pochodzenie każdej kapsułki, aż do momentu połowu na obrzeżach Antarktydy.

Kupiłeś niedawno nasz produkt? Wprowadź numer partii poniżej i dowiedz się, skąd dokładnie pochodzi Twój olej z kryla!

 

Opieramy nasze fundamenty na zaufaniu

Zaufanie jest naszą najwyższą wartością. Chcemy, żeby każdy, kto kupi nasz olej z kryla, miał całkowitą pewność, że pochodzi on ze zrównoważonego źródła. Nordkrill działa w sposób odpowiedzialny, korzystając przy tym z najwyższej jakości surowców.

Nordkrill Superba Krill™ posiada certyfikaty Marine Stewardship Council (MSC)
oraz Friends of the Sea®, które są odzwierciedleniem działań prowadzonych w zgodzie z dobrymi praktykami zrówoważonego rozwoju.


W trosce o środowisko i Twoje zdrowie

Wiemy jak ważne jest to, aby każdy klient Nordkrill wiedział skąd pochodzi jego produkt. Obecnie transparentność łańcucha dostaw jest niezwykle ważną praktyką i czymś, o czym wielu producentów zapomina.

Pełna trasparentność jest kluczem do budowania długotrwałych relacji. Kompleksowa identyfikowalność produktu chroni zarówno kupujących jak i zrównoważone łowiska kryla przed nieprawidłowo oznakowanymi produktami.