Strona główna / Nasza misja

  Wprowadzać innowacje dla ludzkiego zdrowia i mieć znaczący wpływ na naszą planetę.

Kim jesteśmy?

W Nordkrill dostarczamy następnej generacji olej z kryla, pozyskiwany z gatunku kryla antarktycznego Euphasia Superba, poławianego w sposób zrównoważony na Oceanie Antarktycznym. 

Nasza flagowy produkt Nordkrill Ultra Krill Oil to unikalna formuła kwasów omega-3 (EPA i DHA), fosfolipidów, choliny i astaksantyny o udowodnionym wpływie na ludzki organizm. Powstał z myślą o tych, którzy prowadzą wymagający tryb życia i chcą kompletnie zadbać o swój organizm.

Olej z kryla w naczyniu

Droga od połowu do kapsułki

W Norkdrill działamy transparentnie i w pełni kontrolujemy łańcuch dostaw. Oznacza to, że dzięki nam możesz prześledzić drogę Twojej kapsułki z powrotem, aż do momentu połowu kryla. Wszystko zaczyna się na obrzeżach Antarktydy, w najczystszych wodach na ziemi. Obejrzyj film, który wyjaśnia wszystko!

Filozofia Nordkrill

Nordkrill powstał z połączenia wiedzy, nauki i technologii. Z pasją tworzymy najlepszy olej z kryla na świecie. Naszym celem jest zmienić oblicze światowego rynku suplementów. Poznaj nasze rdzenne wartości!


Wierzymy w naukę i technologię
Niesiemy innowację dla ludzkiego zdrowia. Jesteśmy pionierami. Do produkcji naszego oleju z kryla wykorzystujemy opatentowaną technologię Flexitech™. Napędza nas nauka, a naszą wiedzę opieramy na badaniach klinicznych.


success

Podejmujemy globalne wyzwania
Działamy w sposób zrównoważony i odpowiedzialny. Bazujemy na własnej metodzie połowu kryla, zwanej Eco-Harvesting®, by chronić środowisko. Każde nasze działanie jest podporządkowane trosce o naszą planetę. 

 


Dostarczamy wyjątkowe doświadzczenie
Działamy w myśl dewizy "superior product, superior experience". Fanatycznie myślimy o zapewnieniu wyjątkowej obsługi klienta. Chcemy wywołać efekt "wow", za każdym razem, gdy ktoś otrzyma naszą paczkę.


Jesteśmy kimś więcej, niż tylko producentem oleju z kryla

W Nordkrill podważamy status quo. Na nowo definiujemy rynek suplementów omega-3. Zawsze robimy o jeden krok więcej. Dzielimy się wiedzą, rozprzestrzeniamy ideę zdrowego życia, ale przede wszystkim bardzo uważnie słuchamy naszych klientów. Bazujemy na najnowszej technologii 


Technologia Flexitech

Flexitech
Opatentowana technologia Flexitech™ umożliwia ekstrakcję oleju z kryla w taki sposób, aby zminimalizować proces przetwarzania, usunąć zbędne sole i zachować naturalnie występujące w krylu składniki odżywcze, takie jak fosfolipidy czy kwasy omega-3.

Technologia Eco-Harvesting

Eco harvesting®
Połów kryla odbywa się w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska dzięki wykorzystaniu technologii Eco-Harvesting®. Metoda ta niemal do zera redukuje połów gatunków morskich innych niż kryl.

Technologia Miron Glass

Miron® Violetglass
Kapsułki oleju z kryla pakujemy w buteleczki wykonane z opatentowanego, biofotonicznego, fioletowego szkła. Tak, aby uchronić nasz produkt przed szkodliwym działaniem światła UV oraz zminimalizować ilość wytwarzanego na świecie plastiku.

Poznaj zespół Nordkrill

Dowiedz się, kim jesteśmy.
Dr n. med. Marta Lewandowicz
Dr n. med. Marta Lewandowicz
Przewodnicząca rady naukowej
mgr Monika Domagała
mgr Monika Domagała
Kinezyterapueta
Dr n. med. Natasza Czepulis
Dr n. med. Natasza Czepulis
Dietetyk kliniczny
mgr Beata Kaczmarek
mgr Beata Kaczmarek
Neuropsycholog
Bartosz Luboń
Bartosz Luboń
Bioinformatyk